Kalendarz imprez 25

To już szósta edycja 49er Grand Prix Gdynia!

wtorek, 15 marca 2016

Gospodarzem tegorocznych regat 49er Grand Prix w Polsce już tradycyjnie jest Gdynia – miasto z morza. Cieszy fakt, iż wydarzenie znajduje tutaj swoich sympatyków wpisuje się w bogaty kalendarz letnich imprez gdyńskich.

W tym roku będzie można obserwować zmagania najlepszych zawodników światowych od piątku 22 lipca do niedzieli 24 lipca. Organizatorzy przygotowali jak zwykle parę niespodzianek zarówno dla zawodników, jak i miłośników żeglarstwa, a także przybyłych na plażę mieszkańców Gdyni i turystów.

Program zawiera między innymi wyścigi zawodników bardzo blisko plaży z komentarzem na żywo, możliwość poznania zawodników w miasteczku regatowym na gdyńskiej plaży miejskiej, aktywności na plaży prowadzone przez Pure Jatomi Fitness, konkursy z nagrodami, a także bardzo widowiskowy wyścig nocny w sobotę 23 lipca.

Termin regat został zaplanowany tuż przed Igrzyskami Olimpijskimi w Rio de Janeiro, więc jest to ostatnia szansa na trening przez najważniejszym startem w czteroletniej kadencji olimpijskiej. Oczekujemy licznego uczestnictwa zawodników klasy 49er i FX.

Komu będziecie kibicować?

biznes liga żeglarska Yachting Clinic Yacht Club Sopot