Kalendarz imprez 03

Prezentacja uczestników Biznes Ligi Żeglarskiej 2019

czwartek, 30 maja 2019

Zaczynamy od debiutantów, którzy pierwszy raz wezmą udział w międzyfirmowych rozgrywka żeglarskich. Wiemy jednak, że w ich załogach nie zabraknie osób, które miały już okazję walczyć na regatowych trasach. Zobaczymy jak poradzą sobie na jachtach Delphia24

AptekaGemini - obecne są na polskim rynku od 1990 roku - to właśnie wtedy powstała pierwsza placówka w Wejherowie. Dziś pod marką Gemini działa 139 aptek stacjonarnych zlokalizowanych na terenie całego kraju.

Bud Invest - to innowacyjna firma z bogatym doświadczeniem. Swoim klientom oferuje kompleksową realizację wszelkich projektów budowlanych, szeroką gamę materiałów i artykułów budowlanych oraz nowoczesne rozwiązania budownictwa konwencjonalnego oraz modułowego.

Erplast - znaki drogowe jest jedną z wiodących spółek w branży infrastruktury drogowej w Polsce. Produkują i instalują pełny zakres znaków drogowych i tablic oraz inne urządzenia bezpieczeństwa ruchu drogowego. Co ciekawe, firma ta dostarczyła również folie do oklejenia naszych jachtów

Jak co roku Biznes Liga Żeglarska inauguruje i kończy sezon podczas imprezy Sopot Wave. A skoro Sopot Wave to nie może zabraknąć najbardziej kolorowej ekipy Ligi, czyli załogi magazynu W Ślizgu. Kontynuując naszą prezentację zespołów, odchodzimy na chwilę od debiutantów i przedstawiamy Wam załogę, która jest z nami od samego początku. Na pokładzie ich jachtu zawsze jest wesoło.

Wracamy do grupy debiutantów Biznes Ligi Żeglarskiej. Kolejne dwa zespoły po raz pierwszy staną do żeglarskiej rywalizacji. Czy okażą się niespodzianką tegorocznego sezonu? 

SimplyCar - nowoczesny broker samochodowy jest nowoczesnym brokerem samochodowym, który działa na rynku polskim i zagranicznym. Specjalizują się w dostarczaniu Klientom samochodów dopasowanych do ich potrzeb.

StoGda Ship Design & Engineering Sp. z o.o. biuro projektowe założone w 1997 roku, świadczące usługi projektowe i konsultingowe w zakresie budownictwa okrętowego, morskiego, konstrukcji stalowych oraz systemów rurociągów przemysłowych. Ich hasło przewodnie to "Take a safe course".

W naszej prezentacji zespołów biorących udział BLŻ 2019 przyszła pora na tych najbardziej doświadczonych. Niektóre zespoły są z nami niemal od początku, ale żaden z nich nie wywalczył jeszcze tytułu Mistrza Biznes Ligi Żeglarskiej. Czy w tym sezonie będzie inaczej?

ATENA Usługi Informatyczne i Finansowe S.A. projektuje, wdraża i integruje kompleksowe systemy informatyczne dla biznesu. Specjalizuje się w produktach dla rynku ubezpieczeniowego. W Biznes Lidze Żeglarskiej już dwa razy była o włos od zwycięstwa, ale nigdy się nie udało. Czy w końcu dopną swego?

Eurocast Spółka z o.o. zajmuje się produkcją szerokiego asortymentu wielowarstwowych, nowoczesnych folii giętkich z polipropylenu i polietylenu oraz folii sztywnych PET. Jest to załoga z najdłuższym stażem w BLŻ, systematycznie pnąca się w górę z dużymi szansami na sukces.

SOSNOWSKI - wyposażenie warsztatów i SKP oraz myjni powstała w 1992 roku i jest jedną z najstarszych na rynku firm zajmujących się profesjonalnym wyposażeniem warsztatów, stacji kontroli pojazdów oraz myjni samochodowych. Mocno rodzinna załoga ma wielkie aspiracje i na pewno mierzy w zwycięstwo.

Na koniec pora na firmy, których załogi nie tylko biorą udział w rozgrywkach, ale które są partnerem całego wydarzenia, a ich logotypy możecie zobaczyć na naszych łódkach.

EPAM jest liderem w zakresie inżynierii oprogramowania w Europie Środkowo‑Wschodniej. Na całym świecie EPAM tworzy ponad 30,100 specjalistów, którzy codziennie poszukują rozwiązań IT zmieniających biznes. Złogi firmy EPAM trenuja średnio dwa razy w tygodniu. Czy to wystarczy, aby sięgnąć po upragniony tytuł?

Olivia Business Centre to prestiżowe i tętniące centrum biznesowe zlokalizowane w samym sercu metropolii, tuż obok Kampusu Uniwersytetu Gdańskiego. Dostarczając obecnie 150 tyś. mkw. z planowanych 230 tyś. Nowoczesnej powierzchni biurowej do wynajęcia, Olivia Busines Centre jest największym centrum biznesowym w Polsce północnej. Załogę wspiera Mateusz Kusznierewicz, co może być gwarantem dobrego wyniku.

Który z tych zespołów wywalczy główne trofeum Biznes Ligi Żeglarskiej 2019 okaże się pod koniec września.

 

biznes liga żeglarska Yachting Clinic Yacht Club Sopot