Kalendarz imprez 21

Newsy

Podsumowanie sezonu GSC Yachting

czwartek, 1 października 2020

To był bardzo trudny sezon w wykonaniu GSC Yachting, znanej głównie z organizacji Trójmiejskiej Ligi Żeglarskiej (dawniej Biznes Ligi Żeglarskiej). Jednak mimo dużo mniejszej ilości imprez oraz mniejszej ilości uczestników w związku z ograniczeniami spowodowanymi pandemią, Rafał Sawicki właściciel firmy jest zadowolony i z optymizmem patrzy w przyszłość.

OLIVIA BUSINESS CENTRE ZWYCIĘZCĄ BIZNES LIGI ŻEGLARSKIEJ 2019

niedziela, 29 września 2019

VIII edycja Biznes Ligi Żeglarskiej dobiegła końca. Trzynaście amatorskich zespołów reprezentujących różne firmy wzięło udział w sześciu imprezach w ciągu całego sezonu. Rozegrano ponad 60 wyścigów w każdych warunkach wietrznych, a najlepszą załogą okazała się Olivia Business Centre, która w pięknym stylu zwyciężyła rundę finałową.

Faza eliminacyjne Biznes Ligi Żeglarskiej zakończona. Czas na wielki finał.

poniedziałek, 16 września 2019

W niedzielę 15 września rozegrana została piąta, ostatnia runda eliminacyjna Biznes Ligi Żeglarskiej 2019. Warunki pogodowe były wspaniałe, a dla niektórych uczestników był to wręcz debiut w żegludze przy tak silnym wietrze, który w najmocniejszych porywach dochodził do 34 węzłów. W swoich grupach najlepsze okazały się załogi Olivia Business Centre oraz Euro Consulting.

Za nami IV runda BLŻ. Cztery zespoły z awansem do złotego finału.

poniedziałek, 9 września 2019

Pierwszy weekend września zapowiadał się bardzo kapryśnie pod względem wiatru i pogody. Prognozy wskazywały minimalny wiatr i ciągły deszcz. Jednak już nie pierwszy raz okazało się, że dla Biznes Ligi aura jest sprzyjająca.

Biznes Liga Żeglarska wraca do Sopotu po wakacyjnej przerwie.

piątek, 6 września 2019

8 września na wody wokół sopockiego molo powrócą żeglarze amatorzy rywalizujący w Biznes Lidze Żeglarskiej. Na starcie zobaczymy 12 zespołów podzielonych na dwie grupy. Liderami rywalizacji są firmy Olivia Business Centre oraz Sosnowski, jednakże różnice punktowe są niewielkie, więc rywalizacja o miejsca w wielkim finale będzie trwała do końca.

biznes liga żeglarska Yachting Clinic Yacht Club Sopot