Kalendarz imprez 17

Newsy

Za nami IV runda BLŻ. Cztery zespoły z awansem do złotego finału.

poniedziałek, 9 września 2019

Pierwszy weekend września zapowiadał się bardzo kapryśnie pod względem wiatru i pogody. Prognozy wskazywały minimalny wiatr i ciągły deszcz. Jednak już nie pierwszy raz okazało się, że dla Biznes Ligi aura jest sprzyjająca.

Biznes Liga Żeglarska wraca do Sopotu po wakacyjnej przerwie.

piątek, 6 września 2019

8 września na wody wokół sopockiego molo powrócą żeglarze amatorzy rywalizujący w Biznes Lidze Żeglarskiej. Na starcie zobaczymy 12 zespołów podzielonych na dwie grupy. Liderami rywalizacji są firmy Olivia Business Centre oraz Sosnowski, jednakże różnice punktowe są niewielkie, więc rywalizacja o miejsca w wielkim finale będzie trwała do końca.

Faworyci wygrywają w III rundzie. GlobeSailor nowym partnerem Ligi.

poniedziałek, 1 lipca 2019

W niedzielę 30 czerwca rozegrana została trzecia, ostatnia przed przerwą wakacyjną, runda Biznes Ligi Żeglarskiej. W wyśmienitych warunkach pogodowych w rywalizacji wzięło udział jedenaście zespołów podzielonych na dwie grupy. Najlepszymi załogami okazali się przedstawiciele firm Atena oraz Sosnowski. Do grona partnerów Ligi dołączyła firma GlobeSailor, która ufundowała nagrodę główną dla zwycięzców całej rywalizacji.

Świetne warunki wietrzne podczas II rundy Biznes Ligi Żeglarskiej

poniedziałek, 17 czerwca 2019

II runda amatorskich regat firmowych Biznes Ligi Żeglarskiej odbyła się w miniony weekend na wodach wokół sopockiego molo. W dwóch grupach rywalizowało ponownie 11 załóg, a zwycięstwo odniosły odpowiednio załogi Erplast oraz Sosnowski.

Prezentacja uczestników Biznes Ligi Żeglarskiej 2019

czwartek, 30 maja 2019

Przedstawiamy zespoły, które w tym roku będą rywalizować o tytuł Mistrza Biznes Ligi Żeglarskiej

biznes liga żeglarska Yachting Clinic Yacht Club Sopot