Kalendarz imprez 26

Newsy

Faworyci wygrywają w III rundzie. GlobeSailor nowym partnerem Ligi.

poniedziałek, 1 lipca 2019

W niedzielę 30 czerwca rozegrana została trzecia, ostatnia przed przerwą wakacyjną, runda Biznes Ligi Żeglarskiej. W wyśmienitych warunkach pogodowych w rywalizacji wzięło udział jedenaście zespołów podzielonych na dwie grupy. Najlepszymi załogami okazali się przedstawiciele firm Atena oraz Sosnowski. Do grona partnerów Ligi dołączyła firma GlobeSailor, która ufundowała nagrodę główną dla zwycięzców całej rywalizacji.

Świetne warunki wietrzne podczas II rundy Biznes Ligi Żeglarskiej

poniedziałek, 17 czerwca 2019

II runda amatorskich regat firmowych Biznes Ligi Żeglarskiej odbyła się w miniony weekend na wodach wokół sopockiego molo. W dwóch grupach rywalizowało ponownie 11 załóg, a zwycięstwo odniosły odpowiednio załogi Erplast oraz Sosnowski.

Prezentacja uczestników Biznes Ligi Żeglarskiej 2019

czwartek, 30 maja 2019

Przedstawiamy zespoły, które w tym roku będą rywalizować o tytuł Mistrza Biznes Ligi Żeglarskiej

Rusza piąty sezon Biznes Ligi Żeglarskiej

środa, 15 maja 2019

W czerwcu na wody wokół sopockiego molo powraca Biznes Liga Żeglarska. Będzie to już VIII edycja Ligi w jej piątym sezonie. Na liście startowej dwanaście załóg, przedstawicieli rozmaitych biznesów z różnych części Polski. Partnerami Ligi po raz kolejny zostały firma EPAM oraz Olivia Business Centre, która do rywalizacji wystawią również swoje załogi. W składzie Olivii zobaczymy ponownie mistrza olimpijskiego Mateusza Kusznierewicza.

Yachting Clinic

piątek, 1 lutego 2019

Nowy sezon, nowe eventy, nowe wyzwania!

biznes liga żeglarska Yachting Clinic Yacht Club Sopot